Už jste prohledali téměř celý internet a stále jste nenašli ten ideální model brýlí? Vždy je něco špatně: buď je rámeček příliš tenký, nebo barva není ta pravá, nebo měly ty brýle čočky jako pro mimozemšťana. Internet je v dnešní době jako bezedná studna, takže pokud chcete najít ideální brýle, musíte zúžit své hledání.

Přemýšlíte, jak najít své vysněné brýle mezi stovkami produktů? Musíte si vybrat svůj ideální model brýlí, a hledání bude mnohem jednodušší!

V péči o naše nerozhodné zákazníky jsme připravili krátký průvodce popisující nejpopulárnější modely brýlí.

Seznamte se s populárními modely rámečků:

Pilotky / Aviator – brýle, které sluší každému! Jsou hlavně spojovány se sexy piloty americké armády nebo hollywoodskými herci, ale skvěle vypadají jak na mužích, tak na ženách.

Lenonky – průlom v rockovém stylu. Dodávají skvělý dráp a uvolněný vzhled, který se perfektně hodí na toto léto. Chystáte se na koncert nebo festival? Nesmí vám chybět na nose!

Wayfarer / Clubmaster – klasika mezi všemi modely brýlí. Původně je nosili jen muži, ale časem je oblíbily i ženy. Při výběru takových brýlí se řiďte jen jedním pravidlem. Pokud máte jemnou krásu a světlé vlasy, vyberte si tenčí rámečky.

Kočičí oči – model brýlí, který milovaly nejkrásnější herečky 50. a 60. let. Vypadají skvěle na kulatém obličeji. Tyto dost odvážné brýle v kombinaci s klasickým, umírněným stylem tě mohou přenést do elegance přímo z 50. let! Každá žena by si je měla alespoň jednou nasadit.

Mouchy / Oversize – tento kultovní model brýlí ovládl polské ulice na začátku roku 2000. Jsou nejlepší prevencí prvních mimických vrásek kolem očí, protože žádný jiný model tak velkou část pleti obličeje nezakrývá. Vypadají skvěle na osobách s širokými tvářemi.

Retro & Vintage – zde už neplatí žádná pravidla. Můžeš směle experimentovat a nemusíš se bát, jestli ti tyto brýle budou slušet. Stačí, abys se v modelu odkazujícím na módu minulých dekád cítila dobře.

V našem obchodě najdete všechny tyto modely a mnohem více za neuvěřitelně atraktivní ceny! :)