Kočičí brýle, to je model, který už několik sezón konzistentně získává zpět svou dřívější popularitu. Milovaný ženami po celém světě, hodí se k mnoha stylizacím a jednoznačně se pojí s výrazně ženskými atmosférami. Líbí se vám brýle kočičí oči?

Zjistěte, který tvar obličeje se hodí k brýlím kočičí oči!

Kočičí brýle pro čtvercový obličej

Pokud máte čtvercový obličej, měli byste ve své kolekci mít alespoň jeden pár kočičích očí. Proč? Tento střih dokonale zmírňuje rysy obličeje a zvýrazňuje tvary spojené s ženskou tvářízdůrazňuje lícní kosti, zvýrazňuje rty.

Je pro vás příliš masivní a rozvinutá čelist vaším komplexem? Kočičí brýle okamžitě dodají vaší tváři jemnost a subtilnost!

Prodloužený obličej a výrazná brada? Kočičí oči budou ideální!

Když se díváte do zrcadla a vidíte především svou prodlouženou bradu? Kočičí oči ji efektivně vyváží!

Přesunutím těžiště nahoru účinně „opticky zmenšíte“ dolní část obličeje, která se bude zdát výrazně drobnější. S takovým tvarem obličeje můžete zvolit trochu masivnější rámečky – tímto způsobem posílíte požadovaný efekt!

Kočičí oko na oválné tváři? Rozhodně ano!

Nelíbí se vám vaše oválná tvář a považujete ji dokonce za buclatou? I pro vás jsou kočičí oči rychlým řešením komplexů – jejich specifický tvar umožňuje zeštíhlit tvář a dodává jí lehkost. I vy byste měla zvolit masivnější rámečky, aby se tento efekt zesílil – vaše plné tváře nebo pučící brada nebudou tak viditelné a vaše tvář získá jemnější, ženský výraz.

Kočičí brýle pro majitelky trojúhelníkového obličeje

Majitelky trojúhelníkových obličejů často stěžují, že jejich tváře mají strohý a ostrý výraz. Zesílí kočičí oči tento výraz? Naopak, tento střih zmírní rysy vaší tváře! Odvede pohled od špičaté brady a zdůrazní úsměv.

Klíčem k popularitě kočičích brýlí je právě jejich neobvyklý styl a způsob, jakým korigují drobné nedokonalosti. Dámy po celém světě je vybírají právě proto, že okamžitě zdůrazňují ženské rysy, dodávají tváři jemnost a subtilnost. Podívejte se, jaké modely kočičích očí na vás čekají v našemobchodě!