Nudí tě už příliš velké brýlové obroučky? Léto se rychle blíží a ty stále nemáš své vysněné malé sluneční brýle? MORAMO ti hodí záchrané kolo v hledání toho dokonalého modelu! Ještě není pozdě si udělat dárek před dovolenou!

Někdy nechceme, aby nám brýle zakrývaly skoro půlku obličeje. Často to není pohodlné nebo dokonce zakrývají i obočí. Pro ty, kteří si toto léto přejí zvolit malé sluneční brýle, nabízíme širokou paletu Lenonek a Oválných brýlí.

Jak vybrat malé sluneční brýle?

Věnuj pozornost rozměrům produktu. V každém popisu našich brýlí nalezneš podrobné informace o šířce skel, obrouček, a dokonce i délce stranic. Vše proto, abys snadno mohl(a) dokonale přizpůsobit brýle své tváři a abys mohl(a) rychle najít právě takové malé modely brýlí, které hledáš.

Proč jsou malé sluneční brýle módní?

Dotýkají se linie řas, což vypadá neuvěřitelně smyslně a stylově. Není tedy divu, že i Johnny Depp preferuje právě takové modely, které skvěle ladí s jeho tmavýma očima. Přitahuj pohledy dokonce i skrze brýle!

Lenonky a menší, oválné brýle jsou ideální, pokud chceš zachovat tajemnost a módní vzhled. Hodí se ke mnoha stylizacím a jsou univerzální jak pro ženy, tak pro muže. Stačí si jen vybrat správnou barvu obrouček a skel, a ještě před dovolenou pocítíme nával letní energie!

Pozor! Nejen mezi výše uvedenými typy brýlí najdete malé obroučky! Mnoho malých brýlí objevíte také v mnoha dalších našich kategoriích. Nezmeškejte ani jeden z nich!

Malé sluneční brýle jsou hitem na Instagramu

Sluneční brýle s malými skly jsou v poslední době hitem na Instagramu. Oblíbené jsou mezi celebritami jako Bella Hadid, Kyllie Jenner nebo Kylie West. Skvěle zapadají do nedávno módních trendů inspirovaných filmem Matrix.

Vynikají také v ležérních stylizacích s teplákovými soupravami a v kombinaci s tie-dye oblečením vytvářejí outfity z jiného světa!