Představ si krásné, slunečné ráno. Řítíš se svým autem po široké, hladké silnici na vysněný víkendový výlet. Co může narušit tento ideální, idylický obraz? Ostře svítící slunce, které ztěžuje jízdu nejen řidiči, ale i cestujícím, a absence slunečních brýlí v přihrádce auta, to jsou věci, kterým se musíme vyhnout.

Brýle do auta mohou chránit před mnoha nebezpečnými situacemi na silnici a být skvělým módním doplňkem.

Brýle do auta s polarizací zajistí bezpečnou jízdu

Ostré sluneční paprsky, které oslňují řidiče, mohou způsobit velké nebezpečí na cestě. Řidič kvůli oslnění může ztratit kontrolu nad tím, co se děje na silnici, což může mít tragické následky nejen pro něj, ale i pro ostatní účastníky silničního provozu. Polarizační brýle do auta zajistí bezpečnost na silnici pro tebe i ostatní.

Stylové brýle do auta pro ženy i muže

Doby, kdy měly brýle do auta pouze sportovní design, jsou již dávno pryč. Nyní můžeš koupit dámské i pánské brýle do auta v desítkách různých modelů! Vyber si tvar, který bude nejlépe sedět tvému obličeji a řiď auto ve skvělém stylu.

Brýle do auta jako čelenka do vlasů? Proč ne!

Ačkoli tento problém bude pravděpodobně chápat jen menšina mužů, většina žen velmi dobře zná tento problém, když při řízení auta vlasy padají do obličeje. To výrazně ztěžuje viditelnost silnice a v extrémních případech může vyvolávat smrtelně nebezpečné situace. Brýle do auta můžeme v takovém případě využít jako čelenku do vlasů! Nejen že udrží vlasy daleko od očí, ale v kombinaci s vkusným šátkem se můžeš cítit jako hollywoodská hvězda.

Jaké brýle do auta jsou nejlepší?

Přemýšlíš, jaké brýle na řízení auta budou nejlepší? Především bys měl věnovat pozornost tomu, zda vybraný model má polarizaci, protože právě ona tě ochrání před oslňujícími světelnými paprsky, které jsou na silnici obzvláště nebezpečné. Pokud chceš, aby brýle do auta odrážely všechny sluneční paprsky, vyber si ty s zrcadlovými čočkami. Nezapomeň, že mohou ovšem ztmavovat obraz, což může ztěžovat vidění v zamračené dny, ale rozhodně lépe tě chrání před různými světelnými odrazy.

Brýle do auta by měly mít také odpovídající vysoký sluneční filtr. Nejlépe, pokud si vybereš model s ultrafialovým filtrem na úrovni alespoň 400.

Rychlé unavení očí může být způsobeno také příliš nízkou kategorií UV filtru. Pro řízení se nejlépe hodí automobilové brýle s UV filtrem 400 kat. 3. Ty zajistí dostatečné množství světla při jízdě ve dne. Pokud však častěji jezdíš v noci, zvaž brýle do auta se žlutými čočkami – jemně rozjasní tvůj obraz a pomohou udržet správnou ostrost obrazu.

Nejste si jisti, kde najít levné brýle do auta dobré kvality?