Hipsteři tvoří stále větší podíl naší společnosti. Podle slovníkové definice jsou to lidé, kteří vyjadřují pohrdavý postoj k masové kultuře, a to jak v hudbě, tak i v módě. Cítí se odtrženi od komercializované společnosti, ve které je vše podobné. Své odlišnosti dávají najevo prostřednictvím oblečení a stylových doplňků.

Nezbytným doplňkem hipstera v slunečné dny jsou samozřejmě hipsterské brýle. Pomáhají zdůraznit jedinečnost tohoto specifického stylu a skvěle se hodí na všechny druhy uměleckých akcí.

Speciálně pro Vás jsme připravili malý přehled našich produktů, které se hodí jako ideální brýle pro hipstera.

Hipsterské brýle, neboli oválné modely vintage

Brýle obvykle spojované s hipsterskou subkulturou se často odvolávají na klasiku, ale jsou trochu upraveny pro modernější vzhled. Pokud tedy hledáte takové obruby, určitě se zajímejte o vintage modely s oválnými tvary.

hipsterské brýle oválného tvaru

Hipsterské kočičí oči, brýle přímo z devadesátých let

Za hipsterské lze také považovat brýle "kočičí oči" – zejména modely ploché a hranaté. Tento styl je čím dál častěji kopírován největšími módními domy a byl zvláště populární v devadesátých letech minulého století. Pro zesílení efektu si vyberte model s plastovými, průhlednými obrubami – tímto způsobem ještě více navážete na hipsterské trendy.

kočičí oči brýle v hipsterském stylu

Brýle muchy – hipsterská klasika

Za hipsterskou klasiku jsou považovány takzvané "muchy", které se šikovně odvolávají na další trend, a to oversize. Vybráním právě tohoto modelu jistě přitáhnete pohledy zvědavých kolemjdoucích a zdůrazníte svůj neotřelý styl.

velké hipsterské brýle