Vaší šuplík už jistě přetéká několika modely brýlí, ale žádný z nich není dokonale ideální? Když si nasadíte brýle, cítíte, že to není ten správný model a každý rok s příchodem léta hledáte něco lepšího? Víme, že vybrat si sluneční brýle může být opravdová výzva, vzhledem k nesčetnému množství produktů dostupných na trhu. Jak si tedy usnadnit tento výběr?

Seznamte se s pravidly, která vám pomohou najít stylové a kvalitní, tedy prostě DOBRÉ sluneční brýle:

Pravidlo č. 1: Vyberte správný model brýlí

Móda je sice důležitá, ale pokud chcete, aby vaše sluneční brýle nebyly jen na jedno léto, ale na dlouhá léta, měli byste je vybrat hlavně podle svého vzhledu. Je tu opravdu mnoho faktorů, které je třeba zvážit, abyste našli ideální model: vlasy, odstín pleti, barva očí nebo tvar obličeje.

Například osoba s čtvercovým tvarem obličeje, chladným odstínem pleti, modrýma očima a světlými vlasy bude skvěle vypadat v šedých slunečních brýlích, ale výběr teplé oranžové by v tomto případě mohl být úplně vedle.

Pokud chcete vybrat ideální model, seznámte se s naším komplexním průvodcem:Jak vybrat brýle podle tvaru obličeje?”

Pravidlo č. 2: Dobré sluneční brýle jsou bezpečné brýle

Při koupi dobrých slunečních brýlí byste měli také věnovat pozornost jejich ochrannému faktoru proti škodlivým slunečním paprskům. Brýle s filtry nad 400 blokují téměř 100% ultrafialových paprsků. Proč je to tak důležité? Dlouhodobé nechránění zraku před sluncem může být příčinou velmi vážných onemocnění oka. Následky nenošení brýlí pocítíte ne hned, ale za několik let.

Pravidlo č. 3: Určete nejčastější účel použití brýlí

Dobré sluneční brýle mají různé úrovně zatemnění čoček. Některé z nich nejsou vhodné například pro noční jízdu autem. O stupni zatemnění čočky vás informuje číselná kategorie. "0" znamená propustnost světla na úrovni 100%, zatímco 4 propouští pouhých 5% slunečních paprsků.

Pravidlo č. 4: Kvalita dělá dobré sluneční brýle

Velmi důležitou otázkou je samozřejmě kvalita. Tady vás však můžeme uklidnit, protože ve světě brýlí cena neodpovídá kvalitě. Většina největších značek v oblasti oční optiky patří pod jednu korporaci, která určuje více než 1000% marže na produkty. Můžete si koupit dobré sluneční brýle za nízkou cenu.

Pokud plánujete objednat si své nové sluneční brýle přes internet, především hledejte ověřeného dodavatele. V MORAMO již více než deset let pomáháme vám vybírat brýle. Naše produkty jsou za nízkou cenu, ale také dobré kvality. A navíc, abychom vám usnadnili nákup, vždy nabízíme bezplatné doručení.

Zjistěte, jaké levné a dobré sluneční brýle na vás čekají v našem obchodě