V dnešní době tvrzení, že cena jde ruku v ruce s kvalitou, již neplatí. To se týká i brýlí. Nejdražší brýle nejsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin a jejich zpracování se příliš neliší od těch nejlevnějších modelů. Dnes platíme hlavně za značku - to je smutný fakt.

Můžete koupit pevné a levné obruby brýlí za několik desítek korun.

To je skutečně fakt. Cena není jedinou výhodou levných obrub brýlí, mají mnohem více předností.

Levné obruby brýlí - jaké mají výhody?

K našemu překvapení se i ty levnější modely ukázaly jako mimořádně pohodlné a komfortní při nošení - i po mnoho hodin. Byly univerzálně tvarované a dostatečně pružné, aby se obratně přizpůsobily různým tvarům obličeje, přitom se při prvním tlaku nedeformovaly. Překvapila nás také jejich váha - byl použit velmi pevný, ale přitom velmi lehký plast, což jsme rychle pocítili při nošení. Konec výhod? Ne! Ušním a nosním částem byl dán tvar, díky kterému pohodlně sedí na nose a netlačí uši.

Nemůžeme nic vytknout ani jejich tvaru - designéři ekonomičtějších modelů obrub nezůstávají pozadu, ale úspěšně drží krok s aktuálními trendy. Výsledkem jsou obruby v módních tvarech a barvách, které úspěšně oživují každý outfit.

Když kupujete levné obruby brýlí, můžete si koupit více modelů!

Ačkoliv byly brýle po mnoho let považovány za obrovský výdaj, je čas se s tímto stereotypem rozloučit! Levnější modely obrub mají také tu výhodu, že se nemusíme omezovat jen na jeden pár - za relativně malé náklady můžeme sestavit celou sadu! Toto řešení bude vyhovovat zejména milovnicím módy, které si nedokážou představit nošení stále stejného páru brýlí.

Levné obruby brýlí se příliš neliší od dražších modelů

Nejdůležitější informací je však to, že náš test prokázal, že ekonomické modely obrub brýlí v ničem nezaostávají za dražšími co se týče trvanlivosti nebo pevnosti. Sou odolné a rezistentní vůči poškození, a přitom pružné a pohodlné. Je dobré na to pamatovat při zvažování nákupu dalšího páru – ukazuje se, že to vůbec nemusí být velký výdaj!