Při prohlížení nejnovějších kolekcí slunečních brýlí se možná ptáte, jak daleko ještě půjdou módní tvůrci? Jejich fantazie se zdá být bez hranic. Každý rok se na módních přehlídkách objevují stále bizarnější a neobvyklejší sluneční brýle, ale čím dál více je oblíbí bloggeři, kteří je rádi zařazují do svých outfitů jako okouzlující doplňky.

Zajímá vás, jaké neobvyklé sluneční brýle získávají na popularitě? Speciálně pro vás jsme připravili malou galerii představující tyto neobvyklé modely!

Módní neobvyklé sluneční brýle – minigalerie

neobvyklé sluneční brýle

Sluneční brýle al'a štít

Módní brýle ve stylu štítu nedávno dobývají londýnské ulice. Tento výjimečně originální doplněk skvěle zapadá do futuristických trendů. Tak neobvyklé brýle kromě svých unikátních estetických hodnot mají také výjimečné zdravotní přínosy. Zakrývají opravdu velkou část naší tváře, díky čemuž výrazně lépe chrání náš zrak a jemnou kůži pod očima před škodlivými UV paprsky.

 
neobvyklé sluneční brýle

Futuristické inspirace jsou viditelné téměř u každého modelu těchto neobvyklých brýlí. Tento model je zvláště unikátní: vypadá trochu jako hračka složená z lego kostek, ale svým vzhledem evokuje asociace obrazů z vědecko-fantastických filmů.

Tento styl brýlí může být příliš robustní pro drobné dámské obličeje, proto se lépe hodí jako pánské sluneční brýle. V kombinaci s hipsterským stylem vytvoří dokonalý pár!

Sluneční brýle z budoucnosti!
 
neobvyklé sluneční brýle

Neobvyklé geometrické brýle

Že jsou geometrické brýle v módě, ví asi každý, ale z sezóny na sezónu se jejich tvary stávají stále neobvyklejšími. Brýle s geometrickými tvary se kombinují s trendem úzkých čoček. Efekt? Přesně takový, jaký vidíte na obrázku vedle. My jsme nadšeni!

Úzké obruby se skvěle hodí jako dámské sluneční brýle pro ženy s drobným obličejem!

Doufáme, že naše neobvyklé brýle na vás udělaly dojem! Pokud hledáte obchod, který nabízí originální modely za nízké ceny, určitě navštivte náš MORAMO!