Ceny brýlových obrub v optických salonech mnohé z nás přivádějí k závratěm. Jak je možné, že kousek plastu a skla může stát několik set korun?

Pokud jste po poslední návštěvě u optika začali pečlivěji sledovat nabídky krátkodobých půjček nebo prohledávat svůj byt v hledání nepotřebné, ale cenné drobnosti, kterou byste mohli prodat, máme pro vás povzbudivou zprávu – pánské brýlové obruby nemusí být vůbec drahé.

Jsou levné pánské obruby horší kvality?

Nenechte se přesvědčit, že ceny pánských obrub musí být vysoké. Když kupujete levné pánské brýlové obruby, nekupujete brýle horší kvality. Kupováním levných pánských obrub nakupujete chytře, protože nepodporujete monopolistické praktiky na optickém trhu.

Téměř 80% obrub na optickém trhu patří do skupiny Luxottica. Všechny známé značky, které vám nyní napadají, pravděpodobně patří do této skupiny. O tom, jak jsou ceny brýlí uměle navyšovány, se můžete dočíst podrobněji v článku:Kolik stojí brýle?”.

Na pánské brýlové obruby je kladena téměř 1000% marže. Nyní už víte, proč ten hloupý kousek plastu a skla stojí takové jmění.

Kvalitní pánské brýlové obruby – jsou levné modely kýčem?

Business is business, a optický průmysl je ideálním odvětvím. Lidé platí obrovské peníze za brýle, protože je to produkt, na který je většina z nás odkázána. Nosíme je dvě třetiny našeho dne, a proto jsme ochotni za ně zaplatit jmění, aby na nás dobře vypadaly.

Tato slabost je velmi dobře známa magnátům na tomto trhu a je jim velmi ochotně využívána. Kupováním levných pánských brýlových obrub v malém obchodě nebo na internetu neumožňujete, aby někdo využíval tuto slabost proti vám.

Kde koupit levné pánské obruby?

Na internetu najdete nejeden obchod, který nabízí pánské obruby za nízké ceny. Nemůžeme ručit za každý z nich, ale můžeme vám zaručit kvalitu obrub zakoupených na našem webu.

Náš obchod MORAMO nabízí levné pánské obruby, které pocházejí od ověřených dodavatelů. Kvalita našich obrub je opravdu vysoká. Mají ale jeden mínus... nemáme značkové logo :( Pokud však nechcete připlácet za známé logo a především očekáváte od produktu dobrou kvalitu, pak naše obruby určitě splní vaše požadavky!

Korekční obruby pro muže v různých stylech

V našem obchodě najdete jak modely obdélníkové, které dodávají vážnost a eleganci, tak zakulacené, v odvážnějším, uvolněnějším stylu. Jak milovník klasiky, tak moderní hipster si u nás najdou to své.

Podívejte se sami, jaké levné korekční obruby pro muže najdete na naší stránce a rozhodněte, který model vám bude nejlépe sedět!