Zvířecí motivy na brýlích a v oblečení jsou vždy v módě, neustále se objevují v dalších sezónách. Nosí je hvězdy bez ohledu na další aktuální módní trendy – nejčastěji ve formě doplňků. Boty, kabelky, klobouky a nakonec brýle s tygřími vzory neustále zůstávají na módních molech. Odkud tato nadčasovost vzoru?

Proč jsou brýle s leopardím vzorem stále populární?

Důvodů je několik.

Brýle s leopardím vzorem oživí každý outfit.

I nejposlušnější kancelářské nebo školní oblečení získá na výraznosti v kombinaci s brýlemi s leopardím vzorem. Tento doplněk jasně ukazuje, že za poslušným vzhledem se skrývá nezkrotná osobnost.

Tygrované brýle dodávají odvahu a smělost

Mohou sloužit jako maska – můžete se za nimi schovat a převzít trochu z jejich dravého, kočičího charakteru. Pohled zpoza brýlí s leopardím vzorem je určitě vnímán jinak než zpoza klasických, černých obrub.

Efektní design, který přitahuje pozornost.

Je odvážný a usnadňuje vyniknout. Brýle s leopardím vzorem také umožňují hrát si se stylingem, což je občas dobré zkusit.

Brýle s leopardím vzorem nejsou pro každého!

Fakt: abyste se cítili dobře v tomto vzoru, musíte ho milovat, nebo se alespoň umět tímto vzorem bavit. Leopardí vzor nelze nosit lhostejně, je příliš výrazný. Ale také díky tomu nezanechá nikoho lhostejným.

Pozor – se zvířecími vzory je snadné přehnat to. Lepší je mít jeden dobrý doplněk s charakteristickými skvrnami než celý outfit v tomto vzoru. Brýle s leopardím vzorem budou akorát.