Ačkoliv existuje mnoho různých doplňků, které mohou doplnit náš styl, žádný z nich nemá tak obrovský vliv na náš vzhled, jako právě brýle. Správně vybrané nejen zvýrazní váš outfit, ale také vaši krásu. V současné době na trhu najdeme brýle pro osoby bez vad zraku, které chtějí pomocí obrub trochu změnit svůj vzhled. O jakých brýlích mluvíme? O brýlích bez dioptrií!

Brýle bez dioptrií jsou nápadem na rychlou, levnou a nesmírně účinnou metamorfózu.

Jestli jste na této stránce, možná přemýšlíte nad tím: jsou brýle bez dioptrií dobrý nápad, proto jsme pro vás připravili pět argumentů, které vás přesvědčí k nákupu nejen jednoho páru brýlí!

Důvod 1: Brýle bez dioptrií nikdy nevyjdou z módy

Bojíte se, že brýle bez dioptrií už nejsou módním faux-pas? Jsou brýle pro šprty stále v módě? Můžeme vás uklidnit. Když se podíváme na kolekce největších francouzských módních domů, které jsou módním ukazatelem největších světových trendů, brýle bez dioptrií byly, jsou a budou v módě ještě dlouho! Neustále po více než 10 letech jsou často viděným doplňkem stylizací na přehlídkách značek jako Dior nebo Dolce&Gabbana. Letos se mezi designéry těší obzvláštní popularitě klasické modely a ty s kulatými obrubami ve stylu 40. let.

Důvod 2: Brýle pro šprty jsou pro každého!

Šílená teenagerka nebo vážná paní ve středním věku – každý bez ohledu na svůj rodný číslo může vypadat skvěle v brýlích bez dioptrií. Bez ohledu na věk a pohlaví můžete vybírat z tisíců různých modelů, které se liší nejen svým tvarem, ale také barvou a vzorem, a dokonce i typem čoček. Brýle bez dioptrií vám umožní v sekundě proměnit se v jinou osobu, proto jsou oblíbené u hvězd prvního formátu, jako jsou Gwen Stefani nebo Rihanna.

Důvod 3: Správně vybrané brýle bez dioptrií zvýrazní vaši krásu

Ačkoliv jsou letos nejmodernější brýle bez dioptrií v klasickém stylu a inspirované 40. lety, nabídka je mnohem širší. Každý si najde brýle, které mu sednou na tvář. Nezapomeňte, že dobře zvolené obruby zvýrazní silné stránky vaší krásy a odvedou pozornost od jejích nedostatků. Pokud nevíte, který model je pro vás nejvhodnější, před nákupem nového páru brýlí se určitě podívejte na článek: „Jak vybrat brýle podle tvaru tváře?“, kde vám prozradíme tajemství výběru brýlí podle tvaru vaší tváře, barvy očí a vlasů. Takto komplexní průvodce vám jistě usnadní výběr ideálních brýlí bez dioptrií na našem webu!

Důvod 4: Brýle pro šprty se hodí na každou dobu dne a roku

Na rozdíl od slunečních brýlí vám brýle bez dioptrií neomezí vidění v zamračený den nebo pozdě večer. Můžete je nosit kdykoliv. Barevné brýle skvěle oživí podzimní nebo zimní stylizaci, a černé brýle dodají pařížský šmrnc během večerní večeře ve městě.

Důvod 5: Obruby pro každý rozpočet

Rozdíl v cenách modelů brýlí je obrovský. Ceny tzv. brýlí pro šprty začínají od několika desítek korun a končí až na několika desítkách tisíc. Nezapomeňte, že ve většině případů platíte pouze za značku na obrubách. Kvalita nejlevnějších a nejdražších modelů se výrazně neliší, a v extrémních případech se neliší vůbec. Nejdražší světové značky navzdory levným výrobním nákladům uvalují obrovské marže na brýle, a proto jsou jejich ceny tak vysoké. Když si koupíte levnější brýle, můžete utratit mnohem méně. Můžete si tedy koupit ne jedny, ale několik párů brýlí, které budete každý den měnit podle svého outfitu!

Nyní už víte, kolik výhod přináší vlastnictví brýlí bez dioptrií. Nejsou jen módním doplňkem, ale dávají vám možnost rychlé a levné změny vašeho vzhledu!