Konečně se blíží dlouho očekávaný a vytoužený májový víkend. Nádherný dlouhý víkend, který většina z nás stráví s rodinou a přáteli v prostředí krásné přírody. Trávení času venku přináší obrovské výhody, ale abyste mohli májový víkend strávit bezpečně, musíte pamatovat na několik doplňků, a mezi nimi rozhodně nesmí chybět sluneční brýle!

Slunečný a bezoblačný májový víkend je splněným snem každého z nás. Když trávíte čas venku, pamatujte, že je důležité dbát nejen na dobrou náladu, ale také na své zdraví!

Bezpečný májový víkend? Postarejte se o správnou ochranu zraku!

Aktivní májový víkend

Prvním krokem výletu je často zdolání několikakilometrové trasy autem. Bezpečnost a pohodlí jízdy zajistí polarizační brýle, které díky UV filtrům zlepší kontrast viděného světa a eliminují oslnění světlem.

Brýle do auta jsou velmi důležitým prvkem, aby jste mohli pohodlně a bez nepříjemných náhodných událostí dorazit na zasloužený odpočinek. V situaci, kdy odjíždíte ještě v noci, abyste od svítání mohli užívat relaxace a krásy okolní jarní přírody, budou nezbytné brýle pro noční jízdu.

Zde také stojí za to vsadit na brýle s polarizací a navíc se žlutými čočkami, protože právě rozjasňující brýle pro noční jízdu vám pomohou rychle a bezpečně dorazit do cíle.

Až si po cestě odpočinete a přijde čas na první procházku, prohlídku starého města, lenošení na lehátku nebo jiné malé radosti, nasad'te si jeden z našich módních slunečních brýlí.

Do hor a k vodě se skvěle hodí zrcadlovky, na cyklistický výlet sportovní brýle a na pěší túry jedny z stovek dostupných slunečních brýlí s UV filtrem v našem obchodě.

Připomínáme, že kromě dámských a pánských brýlí u nás najdete také dětské brýle. S takovou sadou si celá rodina může odpočinout bez stresu a obav o zdraví svých očí.

Májový víkend s dobrou knihou? Proč ne!

Víme, že většina jarních večerů je časem na táborák, grilování nebo tancování na čerstvém vzduchu, ale jsou i lidé, kteří po aktivním odpočinku potřebují chvíli s knihou. Pro všechny fanoušky večerního dobrodružství s příběhy jejich oblíbených postav doporučujeme brýle bez dioptrií. V naší nabídce najdete spoustu brýlí s antireflexním povrchem, které se hodí k čtení za soumraku.

Už teď si prohlédněte naše dámské a pánské brýle bez dioptrií a určitě si některé z nich vezmete s sebou na májový výlet a po návratu z dovolené zůstanou dlouho ve vašem šatníku.

Doufáme, že jsme vám alespoň trochu poradili, jak se postarat o svůj zrak na májový víkend! Pokud stále hledáte brýle na májový víkend, určitě se podívejte na naši stránku. Stovky modelů brýlí na vás čekají na naší stránce!