Podzim se rychle blíží a září je ideální doba pro povánoční změnu vašeho vzhledu. Přemýšlíte, jak toho dosáhnout s nízkými náklady? Nulové dioptrie vám pomohou!

Nejmodernější nulové dioptrické brýle na podzim – žebříček

Brýle na podzim — Místo 1: Kulaté nulové dioptrie – ideálně zdůrazní podzimní styl

Aktuálně mezi nejžhavější trendy rozhodně patří kulaté nulové dioptrie – a to jak s tlustým, výrazným rámem, tak s jemným rámem ve tvaru kruhu nebo oválu. Dostatečně univerzální tvar rámu způsobil, že se kulaté nulové dioptrie staly oblíbeným modelem do školy i do kanceláře. "Kujonky" jsou tak zajímavé brýle, že si získaly srdce jak dívek, tak chlapců. Vypadají skvěle jak v každodenních, tak ve večerních stylizacích.

Kulaté nulové dioptrické brýle na podzim

Brýle na podzim — Místo 2: Šílené wayfarer – brýle na podzim s koncerty

Mezi nulové dioptrie, kterým byste měli věnovat pozornost, patří také obdélníkové a lehce zaoblené brýle typu wayfarer. Kombinace plastového rámu a kovových stranic je sada, která bude velmi populární v této sezóně. Jednoduché, masivní rámy byly zmírněny drátěnými stranicemi, vytvářející celek, který jemně zdůrazňuje podzimně - zimní stylizace.

Nulové dioptrické brýle kujonky

Brýle na podzim — Místo 3: Sexy podzimní nulové dioptrie na večerní rande

A tady, kočičky… vládne svoboda tvaru. Tuto podzim bude každý ‘kočičí’ styl dělat dojem. Úžasnost kočičích nulových dioptrií spočívá v tom, že zůstávají stále v módě a okouzlují v kombinaci s téměř každým outfitem. To není jen hit podzimu, ale celého roku!

Nulové dioptrické brýle kočičí

A jak kombinovat nulové dioptrické brýle s podzimně-zimním outfitem?

Kulaté nulové dioptrie na podzim se skvěle hodí k tlustým svetrům, péřovým bundám a čepici s bambulí, a zdůrazňujíce charakter stylizace, jsou jejím zajímavým, výrazným prvkem. Jemné "kujonky" okouzlují v kombinaci s dámským oblekem, ale také s džíny a pánským svetrem. K kabátu a vlněným šatům se jistě hodí kočičí nulové dioptrie s tlustým rámem, a ty s jemným rámem se perfektně hodí do casual stylizací.

Ve skutečnosti nulové dioptrické brýle na podzim lze kombinovat mnoha způsoby, a omezuje nás pouze tvar obličeje a… představivost. Nicméně jsou nezbytným prvkem podzimně-zimního vzhledu, který nejenže přidá hodnotu celému outfitu, ale také bude praktickým doplňkem pro čtení, studium nebo práci u počítače.