Brýle lenonky se staly stálou součástí popkultury a módních stylizací. Největší příspěvek k jejich popularizaci samozřejmě přinesl John Lennon, po kterém byl tento model brýl pojmenován. Nebyl však jedinou celebritou, která si oblíbila tyto charakteristické brýle. Skvěle se hodí jako doplněk k běžným stylizacím, protože vynikají v kontrastu s klasickými outfity, čímž jim dodávají unikátní a originální vzhled.

Přemýšlíte, zda se pánské brýle lenonky hodí do běžných stylizací? Nechte se inspirovat stylem hvězd.

Pánské brýle lenonky ve světě celebrit

Nulové brýle Harryho Pottera

Pánské lenonky ala Harry Potter

K významné popularizaci těchto kulatých pánských brýl přispěl samozřejmě Harry Potter. Filmová adaptace příběhu dospívajícího kouzelníka podle románů J. K. Rowlingové způsobila, že od vzniku filmu se lenonky nulové především mladší generaci spojovaly s tímto mimořádným čarodějem.

Pánské lenonky se staly neodmyslitelnou součástí image Daniela Radcliffea tak silně, že pro většinu fanoušků byl filmový Harry bez brýlí nepoznatelný. Tak to právě s lenonkami funguje – mění nás jako elixír mnohoznačnosti a stáváme se nepoznatelnými!

Brýle lenonky Michała Szpaka

Šílené pánské lenonky ve stylizacích Michała Szpaka

Tento zpěvák má kromě obrovského talentu také mimořádné cítění pro styl, a jeho stylizace jsou rády napodobovány fanoušky.

Michał Szpak je také fanouškem brýlí lenonky. Tak často je nosí na své tváři, že se staly jeho poznávacím znamením. Jeho rockové stylizace s barevnými lenonkami jsou rozhodně hodny napodobení!

Brýle Tomáše Jacykowa

Oblíbený doplněk extrovertního módního kritika

Lenonky v pánské verzi jsou ceněny také známým módním kritikem Tomášem Jacykowem. Brýle považuje za neodmyslitelný prvek svých stylizací, které dokonale doplňují jeho jedinečný styl. Klasické pánské lenonky ideálně zdůrazňují jeho extravagantní stylizace.

Kdo ještě miluje lenonky ve světě pánských celebrit?

Pro lenonky v pánské verzi se rozhodli také Michał Piróg, Mateusz Gessler a Dawid Kwiatkowski. Každý je kombinuje s jinými stylizacemi, ale všichni bez výjimky sází na originalitu. Michał zvolil bomber jacket, volné kalhoty a sportovní obuv, Mateusz podzimní kabát a mikinu s kapucí, ke kterým hnědé lenonky skvěle pasují, a Dawid okouzluje všechny fanoušky svým uvolněným outfitem s černými lenonkami jako hlavním prvkem.

Brýle Dawida Kwiatkowskiego
Brýle Mateusze Gesslera
Brýle Michała Piróga

Pro koho jsou pánské lenonky?

Ve skutečnosti jsou brýle lenonky ideální volbou pro většinu z nás. Malé, kovové obruby skvěle sedí na úzkých a čtvercových obličejích. Plastové, středně velké se budou líbit lidem se širší nebo oválnou tváří, a oversize lenonky se hodí k prodlouženým obličejům.

Pánské lenonky jsou velmi univerzálním modelem, který vypadá skvěle jak v sluneční, tak i v korekční verzi. Skvěle se hodí jako doplňky k stylizacím celebrit. Proč je nevyužít i ve svých stylizacích? Zkuste to a uvidíte, jak moc mohou změnit váš vzhled pánské lenonky!