Léto se blíží, takže ve spěchu hledáme nové lehké šaty, sandály nebo aktuální doplňky. Na prvním místě seznamu nákupů, jako každý rok, se objevují sluneční brýle. Otázka ale zní: které si vybrat?

Nejčastěji, pokud nám chybí nápady na naše stylizace, hledáme inspiraci v trendech, které propagují světové celebrity. Totéž platí pro sluneční brýle. Pokud nemáte představu, jak by měly vypadat vaše brýle letos, určitě si přečtěte o klasice popsané v tomto článku!

Inspirujte se stylem největších hvězd a vyberte si své nové sluneční brýle.

Sexy sluneční brýle hvězd – kočičí oči ve stylu kultovní Audrey Hepburn

audrey hepburn brýle
Na prvním místě našeho přehledu světoznámých a výjimečně krásných, pravá ikona módy Audrey Hepburn. Audrey jako první zpopularizovala trend slunečních brýlí kočičích očí, když se v tomto stylovém doplňku objevila ve filmu "Snídaně u Tiffanyho". Staly se neodmyslitelnou součástí jejího malého černého šatu a impozantní sady perel. Všem dámám, které chtějí spojit eleganci s rafinovaným stylem mistrovsky, doporučujeme sáhnout toto léto po slunečních brýlích "kočičí oči".

Rockové sluneční brýle alá Kurt Cobain

kurt cobain brýle

Oválné, tlusté a bílé rámy a k tomu rockový styl? Samozřejmě mluvíme o Kurtovi Cobainovi a jeho bláznivých slunečních brýlích, které by na žádném festivalu neměly chybět, i když nejste fanouškem skupiny Nirvana. Vypadají opravdu designově a hodí se jak pro ženy, tak pro muže!

Šílené sluneční brýle na počest Lady Gagy

lady gaga brýle

Na závěr někdo, jehož styl nelze popsat. Lady Gaga a její neotřelé kostýmy již mnohokrát překročily veškeré hranice a normy. Ale možná právě v tom je potenciál! Možná právě čas vyniknout z davu a přitáhnout na sebe pohledy! U nás naleznete nabídku pro ty odvážnější, kteří mají rádi výzvy a chtějí se odlišit od davu, stejně jako sama Gaga :)

 

Jak vidíte, kolik hvězd, tolik různých inspirací. A co Vy? Už jste se rozhodli, jaké sluneční brýle letos přibudou do Vašeho šatníku? Svůdné „kočičí oči“? Volné velké oválné rámy? A nebo úplně šílené brýle ve stylu Lady Gagy? Jedno je jisté – všechny tyto trendy najdete na MORAMO, takže každý se může cítit opravdu výjimečně!