Dobrý pár brýlí je jako dobrý pár bot nebo kožená taška - pokud si vybereme správný model, bude nám sloužit po mnoho let. Pokud máte rádi klasiku a máte rádi doplňky, které rychle nevyjdou z módy, pak rozhodně drátěné brýle jsou trefou do černého.

Co dělá drátěné brýle nadčasovými?

Drátěné brýle jsou v módě už mnoho let. Tyto lehké a úzké brýle, které vzhledem připomínají drátěné obroučky, vidíme každou sezónu na módních přehlídkách. Jak ženy, tak muži je zbožňují kvůli jednoduchosti a eleganci. Drátěné brýle jsou velmi jemné, ale jejich originální vzhled přitahuje pohledy kolemjdoucích. Tato hra kontrastů činí tento model velmi unikátním a žádaným.

Jaké drátěné brýle si můžeme vybrat na trhu? Které drátěné brýle si vybrat?

Drátěné brýle ve stylu pilot

Pro koho? Drátěné pilotní brýle nejlépe vypadají na čtvercovém a obdélníkovém obličeji, ale hodí se i pro oválnou tvář.

Drátěné brýle s geometrickými liniemi

Pro koho? Drátěné brýle s ostrými liniemi obrouček skvěle kontrastují oválné a kulaté obličeje a pokud je jejich dolní část širší než horní, skvěle vyrovnávají proporce srdcovitě tvarovaného obličeje.

Drátěné brýle ve stylu kočičích očí

Pro koho? Drátěné brýle stylizované na slavné cat-eyes z 60. let 20. století se nejlépe prezentují na trojúhelníkovém, oválném

Oválné drátěné brýle alá Harry Potter

Pro koho? Oválné obroučky jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí, aby jejich tvář vypadala subtilněji. Skvěle harmonizují s obdélníkovými a čtvercovými tvářemi.

"Drátěné" brýle jsou neobvyklé návrhy, které se vůbec neomezují na základní tvary. Díky jejich jednoduchosti můžeme směle experimentovat s takovými doplňky jako zdvojené nosníky nebo geometrické vzory. Co třeba několik lesklých akcentů na obroučkách? Tyto brýle jsou opravdový průlom, který nás nikdy neomrzí!

Pokud je pro vás nakupování skutečnou výzvou a vždy váháte se svým rozhodnutím, v tomto případě nemusíte příliš přemýšlet. Drátěné brýle jsou univerzální typ brýlí a vždy moderní! Tak neváhejte a jděte pro svůj nový pár drátěných brýlí, které pravděpodobně nikdy nevyjdou z módy :)