Ceny v optickém obchodě vás mohou přivést k závratěm, ale bez brýlí jste schopni z dálky rozeznat maximálně pětimetrový billboard? Tento problém dobře známe a naštěstí jsme našli řešení, díky kterému můžete ušetřit několik set korun, aniž byste se museli vzdát možnosti pozorovat okolí z dálky!

Když si koupíte samostatně korekční obroučky a profesionální čočky u optika, můžete si vytvořit své dálkové brýle za méně než 100 Kč!

Není to žádný marketingový trik, ale funkční a jednoduché řešení, které vám umožní ušetřit peníze, a přece nikdo z nás nemá rád vyhazování peněz.

Levné dálkové brýle – jak je to možné?

Rozdíl v cenách korekčních obrouček dostupných na trhu je obrovský. Částka, kterou musíme zaplatit za jednoduché obroučky v optickém salonu, je obvykle několikanásobně vyšší než cena obrouček zakoupených na internetu. Proč je tomu tak?

Bohužel většina optického trhu patří jedné skupině, skupině Luxottica, která vlastní téměř 90% populárních značek vyrábějících obroučky a značkových optických obchodů. Marže na produkty mohou dosahovat až 1000%, o čemž otevřeně informují majitelé sítě.

Můžete si koupit levné dálkové brýle, když si koupíte samostatně obroučky od ověřeného výrobce na internetu a korekční čočky u optika. To je opravdu obrovská úspora peněz! Obroučky by se měly vejít do ceny maximálně 50 Kč, a nejlevnější plastové čočky stojí asi 30-40 Kč.

Bojíte se, že samostatné složení brýlí není úkolem na úrovni umění Michelangela? Naštěstí ne! Je to opravdu jednoduché a jsme přesvědčeni, že s tímto úkolem si poradíte!

Dálkové brýle a korekční obroučky

Rozhodli jste se pro samostatné složení brýlí? Seznamte se s nejpopulárnějšími modely obrouček!

Prostokátní dálkové brýle

Prostokátní obroučky pro dálkové brýle

Již několik let jsou v módě prostokátné modely, které skvěle doplňují elegantní a formální stylizace. Jsou také dobrým doplňkem pro casual dress code. Jsou ideálním řešením pro lidi, kteří svůj šatník a doplňky vybírají hlavně s ohledem na práci, ale chtějí přitom zachovat trochu uvolněnosti a svobody.

Pro koho? Prostokátní modely jsou ideální pro lidi s kulatými tvářemi.

Oválné dálkové brýle

Přidejte do svého života tvarů, vyberte si oválné dálkové brýle

Levné dálkové brýle v oválném tvaru jsou absolutním hitem posledních měsíců. Modely v barvě dodávají našim stylizacím trochu nonšalance, zatímco klasické modely v odstínech šedé mohou být dokonalým doplňkem kancelářských outfitů.

Pro koho? Oválné obroučky zmírňují ostré rysy obličeje, proto nejlépe vypadají na obličejích obdélníkových a čtvercových.