Máte vadu zraku a nosíte korekční brýle? Většina lidí, kteří nemají dokonalý zrak, se v létě potýká s problémem nedostatečné sluneční ochrany. Ceny slunečních korekčních brýlí dosahují vysokých částek a ne každý z nás chce utrácet spoustu peněz za další pár brýlí.

Objevuje se tedy dilema, týkající se toho – co zvolit: správnou viditelnost nebo sluneční ochranu? Šťastlivci jsou ti, kteří mohou v tomto srovnání volit, protože většina lidí s vadou zraku si nemůže dovolit vykonávat jednoduché činnosti venku bez svého páru "druhých očí". Korekce viditelnosti pak vítězí na úkor ochrany před škodlivými slunečními paprsky. Existuje však řešení, které představuje dokonalý kompromis mezi správnou sluneční ochranou a zachováním jasného obrazu.

Váš problém vyřeší sluneční nástavce na brýle. Díky nim můžete bez utrácení jmění zajistit nejlepší ochranu před škodlivými UV paprsky.

Jak fungují sluneční nástavce na brýle?

Sluneční nástavce na brýle poskytují správnou ochranu zraku před škodlivými UV paprsky. Navíc, většina modelů má rychlé a snadné upevnění na klip, díky kterému můžete bez problémů během několika sekund nasadit svou novou sluneční ochranu. Nástavce na brýle lze také snadno odklopit nahoru, což vám umožňuje udržet plnou kontrolu nad jasností obrazu.

Většina slunečních nástavců na brýle má také polarizační filtry. Nástavce na korekční brýle s polarizací chrání nás před odlesky světla, které mohou způsobovat smrtelně nebezpečné situace na silnici.

Polarizační nástavce na korekční brýle chrání nejen váš zrak před UV zářením, ale také vás mohou ochránit před mnoha nebezpečnými situacemi na silnici.

Sluneční nástavec a tvar brýlí

Nástavce (jejich "sklíčka") jsou vyrobeny z měkkého, ale odolného materiálu, který připomíná tlustý film ze starého fotoaparátu. Stačí je zastřihnout nůžkami a ostré hrany zpilovat pilníkem. Po takovém zákroku budou nástavce dokonale pasovat na jakékoli brýle.

Jaké nástavce na brýle pro řidiče?

Nejlepší nástavce pro řidiče jsou zrcadlové polarizační nástavce s UV filtrem. Zrcadlová povrchová úprava a polarizační filtr odrážejí sluneční paprsky a eliminují odlesky světla, zatímco UV filtr 400 kat. 3 propouští do vašich očí bezpečné množství slunečního záření.

Nástavce pro speciální účely – nástavce na brýle pro noční jízdu.

Pro řízení auta po setmění byste měli vybrat polarizační nástavce s žlutými čočkami. Nezatemňují viděné prostředí a díky barevnému povlaku vás neoslní světla protijedoucích aut ani oslnivé neonové reklamy.

Polarizační nástavce na brýle jsou nejlepším řešením pro lidi s vadou zraku, kteří chtějí chránit svůj zrak před slunečním zářením, aniž by utráceli jmění.

Pokud chcete koupit kvalitní nástavce na brýle za nízkou cenu, určitě navštivte naši stránku.