Pokud hledáte sluneční brýle, které nebudou pouze praktickým doplňkem, ale elegantním doplněním vašeho šatníku, a ceny prohlížených modelů vás přimějí k rychlejšímu bušení srdce, pravděpodobně jste přehlédli nejnovější kolekci značky Stockholm.

Vyniká neuvěřitelně výhodným poměrem kvality a ceny… ale to není vše! Chcete se dozvědět více? Čtěte dál!

Brýle z Mag-Aluminium – inovativní materiál s neobyčejnými vlastnostmi

S potěšením informujeme, že sluneční brýle značky Stockholm jsme vybrali jako další prvek naší nabídky. Co je dělá tak výjimečnými? Především materiál použitý k jejich výrobě, tedy inovativní materiál Mag-Aluminium. Jedná se o neobyčejnou variaci tradičního hliníku, která se vyznačuje zvýšenou odolností proti poškrábání, ohýbání a riziko odlupování barvy je téměř nulové.

Dokonce po mnoha letech používání na brýlích z Mag-Aluminium nejsou vidět žádné stopy každodenního užívání. Nicméně to není jen kus kovu, který bude nepohodlný při nošení – díky pečlivému broušení získají obroučky moderní, aerodynamický tvar a stanou se mimořádně příjemnými na dotek.

Tyto výhody jsou spojeny s charakteristickou nízkou hmotností hliníku – nosíce na nose brýle z Mag-Aluminium můžete doslova zapomenout na jejich existenci!

Sluneční brýle s pohodlnými stranicemi – modely značky Stockholm

Brýle Stockholm byly vylepšeny ve všech detailech, což znamená, že revoluční materiál není jejich jedinou silnou stránkou. Nadšenci této značky také poukazují na neobvyklý tvar stranic, díky kterému jsou naprosto bez tlaku.

Znáte to nepříjemné pocit, který se objeví po několika hodinách nošení brýlí? V modelech značky Stockholm ho nezažijete!

Inteligentní a promyšlený tvar stranic zaručuje plný komfort, dokonce i po celém dni.

Sluneční brýle Stockholm

Brýle Stockholm – vylepšené do nejmenších detailů

Každý uživatel brýlí ví, že na pohodlí jejich nošení mají vliv i detaily. O ty se značka Stockholm postarala s nejvyšším důrazem na detail – až po samotné panty, spojující obroučky se stranicemi. S ohledem na pohodlí zákazníků byly použity panty FLEX, díky nimž můžete bez problémů a rizika poškození ohnout stranice ven. Tuto vlastnost ocení všichni lidé s plnější tváří, ale také ti, kteří prostě rádi pohodlně přizpůsobují brýle svému obličeji.

Pohodlné nosníky u slunečních brýlí

V brýlích Stockholm byly zvlášť vylepšeny i nosníky – nejenže jsou nastavitelné, ale navíc jsou zvenčí pokryty měkkou gumou s dvojím účelem. Za prvé nosníky se nezabořují do kůže a ani po několika hodinách nošení nezanechávají stopy, a za druhé zajišťují úplnou přilnavost k pokožce. Vadí vám brýle, které sklouzávají z nosu? Zvolte značku Stockholm a jednou provždy zapomenete na tento problém!

Sluneční brýle s nízkou propustností světla – polarizační čočky Stockholm

Samozřejmě v brýlích jsou nejdůležitější čočky – a u slunečních brýlí jsou vlastně zárukou bezpečnosti. Polarizační sluneční brýle Stockholm mají řadu certifikátů a třetí stupeň ve čtyřstupňové škále ztmavnutí, což znamená, že chrání před intenzivním slunečním světlem a omezují průnik světla o 82-92%.

Při analýze výše uvedených vlastností je snadné pochopit, proč zařazení brýlí Stockholm do naší nabídky vyvolalo v našem týmu takový entuziasmus. Jako fanoušci brýlových technologií s nadšením sledujeme vývoj moderních technologií v této oblasti. Klíčová je pro nás ale možnost nabídnout vám cenově výhodné produkty – a modely značky Stockholm se mezi ně rozhodně řadí!