„Across the Universe“, „All My Loving“ nebo „I've Just Seen a Face“ - víš, co se stalo neodmyslitelnou součástí právě těchto hitů skupiny „The Beatles“? Lenonky! Ano, tyto malé, kulaté a charakteristické brýle si získaly srdce mnohých z nás. Co způsobilo, že jsou nadčasové? Proč po ně sáháme už léta a stále nás nebaví?

Ačkoli první lenonky vznikly již v roce 1880, módu pro tento typ obrub zavedl až John Lennon, člen jednoho z nejslavnějších rockových kapel, kterého není třeba představovat. Není tedy divu, že v lenonkách se každý z nás může cítit jako legenda! A to jak ve verzi dioptrických, tak slunečních.

Komu sluší lenonky?

Lenonky ti pomohou opticky zmenšit vysoké čelo a široký nos! Zvláště je doporučujeme i lidem s trojúhelníkovým a obdélníkovým tvarem obličeje, protože odvedou pozornost od ostrých rysů.

Brýle lenonky jsou hitem tohoto léta, jak v dámské, tak v pánské verzi!

Ačkoli byly lenonky původně považovány za ideální brýle pro muže, v posledních letech se tento pohled začal měnit, jelikož dámy stále častěji sáhají po tomto modelu. Skvěle se hodí k lehkým letním šatům a na festivalu jsou absolutní nutností, aby právě takový pár brýlí přistál na tvém nosu! Klidně po ně sáhni, pokud chceš svému outfitu dodat uvolněný a hippie vzhled.

Kde koupit brýle lenonky za nízkou cenu?

Pokud už víš, že lenonky jsou jedním z nejlepších dárků, které si můžeš letos v létě dopřát, stačí jen najít to pravé místo pro jejich koupi. Kde najdeš správnou velikost, typ a barvu skel? Nikde jinde než na MORAMO! Právě zde jsme se postarali o to, abys objevil své ideální brýle inspirované Johnem Lennonem. Široký výběr barev uspokojí každého, i nejnáročnějšího zákazníka. A k tomu zdarma doručení! Tak na co čekáš? Klikni!

Naše lenonky byly vytvořeny s myšlenkou na tvůj ideální letní outfit.